Головна


Теплоносій в системі опалення - один з найважливіших елементів усієї інженерної системи. Від його якості та правильного використання залежить термін служби всіх елементів системи опалення: котла, труб, насосів, радіаторів.

На сайті представлені теплоносії для різних систем опалення, кондиціонування, промислового холоду, теплових насосів, а також геліосистем. Початкова температура кристалізації даних теплоносіїв - 30 °С. За Вашим бажанням ми можемо запропонувати різновиди цих марок теплоносіїв з температурою кристалізації від - 5 °С до - 50 °С.

Ми пропонуємо тільки нетоксичні теплоносії, які у разі виникнення будь-якої аварійної ситуації з обладнанням (протікання тощо) гарантовано не завдадуть шкоди Вашому здоров'ю.

Завдяки нашій співпраці з виробниками теплоносіїв без посередників, ми можемо запропонувати Вам найбільш привабливу роздрібну ціну, а наша служба доставки зробить покупку швидкою та приємною.

Щоб вибрати найбільш прийнятний для Вашої системи теплоносій, отримати консультацію та оформити замовлення, зателефонуйте нам.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам зробити правильний вибір!

 
Теплоносії на основі пропіленгліколю

Найбільш універсальний вид теплоносіїв. Підходить для більшості сучасних систем опалення та охолодження. Основа теплоносіїв - пропіленгліколь - є безпечною харчовою добавкою, що широко застосовується в харчовій і фармацевтичній промисловості.

ФРІТЕРМ - 30
ФРІТЕРМ - 30
70,00 грн / 1 кг
ЕКОНОРД
ЕКОНОРД

54,00 грн / 1 кг
ТЕПРО - 30П
ТЕПРО - 30П
48,00 грн / 1 кг
Теплоноситель ВЕЛТЕРМ-ПРО
ВЕЛТЕРМ-ПРО
46,00 грн / 1 кг


Теплоносії на основі пропіленгліколю і гліцерину

Теплоносії на основі суміші пропіленгліколю з гліцерином за своїми властивостями наближені до теплоносіїв на основі пропіленгліколю, але завдяки більш низькій вартості гліцерину даний склад може вигідно відрізнятися з точки зору вартості продукту.

Теплоноситель ВЕЛТЕРМ-20
ВЕЛТЕРМ-20
26,00 грн / 1 кг
Теплоноситель ТЕПРО-30Міх
ТЕПРО-30Міх

37,00 грн / 1 кг
Теплоноситель SUNWAY
SUNWAY
45,00 грн / 1 кг
Антифриз ТЕКО
Антифриз ТЕКО
28,00 грн / 1 кг


Теплоносії на водно-мінеральній основі

Екологічно безпечні теплоносії, до складу яких входять виключно природні компоненти. Використовуються в автономних системах опалення малої і середньої потужності, системах охолодження і теплових насосах.

БІШОТЕРМ-30
БІШОТЕРМ-30

23,00 грн / 1 л
DEFREEZE (ДЕФРИЗ)
DEFREEZE (ДЕФРИЗ)
26,00 грн / 1 л
Антифриз PLUS
Антифриз PLUS
23,00 грн / 1 л


Теплоносії для геліосистем

Спеціально розроблені теплоносії для геліосистем. Виготовляються на пропіленгліколевій основі, завдяки чому не токсичні і безпечні. Спеціальний пакет присадок забезпечить довгу і надійну роботу Вашої геліосистеми.

СОЛАРТЕРМ-ЕКО 30
СОЛАРТЕРМ-ЕКО 30
50,00 грн / 1 кг