Антифриз ТЕКО


Теплоносій Антифриз ТЕКО

Теплоносій Антифриз ТЕКО

28,00 грн / 1 кг

Призначення: Запобігає руйнуванню систем опалення та кондиціонування внаслідок замерзання води. Захищає металеві деталі обладнання від корозії (у тому числі мідні, латунні, алюмінієві). Забезпечує оптимальний тепловий режим роботи обладнання у важких умовах експлуатації.

Склад: Пропіленгліколь, гліцерин, антикорозійні, протипінні та антибактеріальні присадки, очищена вода, барвник. ТУ У. 24.6-31384814-001: 2006.

Область застосування: Теплоносій для локальних систем опалення, кондиціювання та інших теплообмінних апаратів житлових будинків, офісних і складських приміщень, промислових будівель та інших, які експлуатуються при температурі зовнішнього середовища до мінус 30 °С.

Сумісність з устаткуванням: Працює з усіма типами опалювальних котлів - газовими, дизельними, електричними. Не підходить для електролізних котлів, в яких нагрівання відбувається за рахунок пропускання електричного струму через теплоносій. В системах кондиціонування використовується як проміжний теплоносій (у вторинному контурі). Застосовується без обмежень в системах, деталі яких виготовлені із сталі, чавуну, алюмінію та інших кольорових металів і сплавів. Зберігає еластичність гумових виробів, не виявляє агресивності до полімерів.

Рекомендації щодо застосування: низькозамерзаюча рідина Антифриз ТЕКО готова до використання. Розведення водою може призвести до зниження якості теплоносія внаслідок порушення дії збалансованого пакету присадок та ризику пошкодження обладнання через зменшення температури кристалізації антифризу. З цих же причин не рекомендується змішування Антифриз ТЕКО з теплоносіями інших виробників. В процесі експлуатації можливе зниження рівня теплоносія через незначне випаровування води. В цьому випадку необхідно додати дистильовану воду до початкового рівня з подальшим контролем щільності. Зниження рівня внаслідок витікання компенсується додаванням теплоносія. Рекомендується цілорічне використання антифризу для запобігання виникнення корозії на внутрішніх поверхнях трубопроводів і обладнання. Зміна кольору антифризу в процесі експлуатації не впливає на його якісні показники.

Безпека: низькозамерзаюча рідина Антифриз ТЕКО не токсична і за умови дотримання рекомендацій з використання антифризу, правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами та дотримання вимог інструкції з експлуатації обладнання, безпечна для здоров'я. Витікання антифризу внаслідок аварії або технічного обслуговування не порушує баланс навколишнього середовища. Рідина пожаробезпечна.

Зберігання: Виробник гарантує термін зберігання низькозамерзаючої рідини Антифриз ТЕКО при температурі зовнішнього середовища від - 20 °С до + 30 °С протягом 5 років в закритій тарі при умові не ушкодження контрольного кільця або пломби. Уникати прямих сонячних променів. Зберігати в закритій тарі.

Термін експлуатації: Термін експлуатації низькозамерзаючої рідини Антифриз ТЕКО визначається інструкцією по експлуатації теплообмінного обладнання. При відсутності такої інструкції виробник рекомендує використання антифризу за умови дотримання всіх вимог на протязі 5 років в локальних системах опалення, кондиціонування і в інших теплообмінних апаратах. Підлягає утилізації спеціалізованими підприємствами.

Технічні характеристики теплоносія Антифриз ТЕКО на основі пропіленгліколю
ТУ У. 24.6-31384814-001:2006

Найменування показника "Антифриз ТЕКО"
1 Зовнішній вигляд, колір прозора флуоресціююча рідина від світло-оранжевого до червоного кольору
2 Щільність, г/см³ 1, 024
3 Температура початку кристалізації, °С, не вище -28°С
4 Температура замерзання, °С,
не вище
-33°С
5 Показник концентрації
водневих іонів рН, од. рН
7,5-8,5
6 Кислотність, см³ , не менше 10
7 Спінення (стійкість піни), С,
не більше
5
8 Корозійний вплив на метали,
г/м2 на добу, не більше
0,1

Виробник: ТОВ "Науково-виробниче підприємство «ТЕКО».

<< Назад